İki eski Virtus.pro oyuncuları Neo ve Taz CS:GO‘ya geri döndü! HONORIS adında yeni bir Polonya takımında tekrar bir araya gelen ikili, HONORIS’in Facebook sayfasında canlı olarak duyuruldu. NEO ve TaZ ikilisi, 2004-2018 arasında takım arkadaşlarıydı ve 2014 yılında EMS One Katowice Major dahil olmak üzere oyun tarihindeki en büyük turnuvalardan bazılarını kazandı.

NEO ve TaZ, HONORIS’i Oluşturuyor!

Şubat ayında TaZ, kendisinin ve Neo’nun gelecekteki takımlarını sıfırdan oluşturmaya başladıkları için, oyuncu farklılıkları üzerinde çalıştıklarını doğruladı.

“Virtus.pro’dan ayrıldıktan sonra başka organizasyonlar için oynadım, ancak uzun süre birinde kalacağım kadar şanslı değildim.”

Virtus.pro’dan ayrıldıktan sonra kalıcı bir yer edinemediğini söyleyen Taz, sözlerine şu açıklamayla devam etti: “Her halükarda, tamamen ekibin biçimine bağlı olmayan sorunlarla mücadele ediyorduk. Yıllarca en yüksek seviyede oynadıktan sonra hala savaşmak ve kazanmak için aç hissediyorum. Ama bunu tamamen kendi şartlarımla, kendi sorumluluğumla ve kendi uzun vadeli vizyonumla yapmak istedim.”

RedBull ile bir ortaklık anlaşmasına giren HONORIS organizasyonu, Counter-Strike: Global Offensive ekibine odaklanacak. Bu takım üzerinde büyük hedeflere sahip olan organizasyon yetkilileri geleceğe umutla bakıyorlar. Ancak yapılmış olan bir basın açıklamasına göre de bu organizasyonun hedefi, sadece bu ekibin değil, bu ekibin çok ötesine geçecek. Polonyalı organizasyonun şu anki Counter-Strike: Global Offensive kadrosu işe şöyle

  • Filip “NEO” Kubski
  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Wojciech “Prizma” Zięba
İlginizi Çekebilir  Kuzey Amerika Şampiyonu Belli Oldu!